Монтаж електрощита

     

                                                      Монтаж електрощита

 

     Монтаж електрощита буває двох видів: накладні і вбудовувані. Із самої назви видно, що накладні вішаються на стінку, або ставляться на спеціальні опори, а для вбудованих виготовляється ніша в стіні.

 

     Схеми расключеніе щита створюються проектантами. Відповідно до цієї схеми йде расключеніе щита. Зазвичай збірка щита йде після розкладки всіх проводів.

 

     Розглянемо варіант установки щита вбудованого

 

     У стіні вирізується ніша за розмірами щита. Щит монтується в цю нішу на дюбеля, монтажний клей, або на сухі суміші (алебастр, пёрлфікс і так далі). У залежності від місця підходу проводів в ящику щита вирізається отвір для зручного заводу відходять проводів. У щитах повинна бути присутнім нульова і заземлювальна шина і місце для установки автоматичних вимикачів (зазвичай це DIN-рейка, але можливі й інші варіанти, наприклад, монтаж корпуск автоматів). Залежно від проекту встановлюються автоматичні вимикачі, які відповідають за безпеку відходять груп і расключаются дроти.

 

                                                            Установка електрощита Київ

 


     Тепер розглянемо монтаж щита електричного зовнішньої установки.

 

     Відмінність від вбудованого в тому, що він або вішається на стіну, або ставиться на спеціальні опори (в залежності про проекту і розміру щита). Підведення відходять груп в такий щит зазвичай йде по кабельних каналах, відкрито або в штробі.

 

Монтаж електрощита: Троєщина, Оболонь, Дарниця, Борщагівка, Солом'янський район, Лісовий проспект, передмістя Київа +38(063)387-48-91, +38 (096)017-22-26, +38(066)364-93-89 з 9.00 до 20.00