Послуги електрика

   

                          Послуги електрика

 

  На сьогоднішній день в Києві існує чимало будівельних компаній, які також пропонують свої послуги електрика. Але ні для кого не секрет, що чим масштабніше фірма, тим більше націнка на кожну послугу, адже потрібно як оплачувати рахунки, так і платити зарплату всім своїм співробітникам.
 

    Ми ж спеціалізується тільки на електромонтажі, що дуже добре для споживача, адже наші ціни на послуги електрика значно нижче, а досвіду у майстрів набагато більше. Не важливо, з якою проблемою ви зіткнулися, будь то згоріла розетка або постійно вибиває автомат, наші майстри обов'язково виправлять її і допоможуть запобігти поломку в майбутньому. Девіз нашої роботи - ваша безпека. З електрикою краще не жартувати, і один неправильно підключений кабель може стати причиною для серйозного дискомфорту в майбутньому. Наші електромонтажники надають широкий спектр робіт і послуг, які можуть зробити вашу експлуатацію приладів комфортніше, будинок затишніше, а життя безпечніше.

 

                                                   Послуги приватного електрика


    Важливим етапом є вибір матеріалів, так як розетки з неякісної пластмаси, наприклад, часто просто плавляться, видаючи сильний горілий запах. У таких випадках не варто грішити на проводку або неправильне підключення, а тільки на горе-майстри, який неправильно підібрав матеріали. Наші електрики знають як підібрати вам все необхідне для ремонту та в той же час не переплачувати, так як ми давно співпрацюємо з кращими постачальниками України. Ви будете задоволені послугами наших електриків, адже у нас на першому місці завжди побажання, безпеку клієнтів.

 

Послуги електрика Київ: Троєщина, Оболонь, Дарниця, Борщагівка, Солом'янський район, Лісовий проспект, передмістя Київа +38(063)387-48-91, +38 (096)017-22-26, +38(066)364-93-89 з 9.00 до 20.00